WORKSHOP - ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

 30.8. - 31.8. 2023

vždy od 19.00

 

Co vysíláme, to dostáváme zpět. 

Business schopnosti a znalosti jsou pochopitelně potřeba. Je ale také důležité se zaměřit na to, co vysíláme, kam to vysíláme a co přijímáme. 

Můžete se tvářit kysele, můžete si myslet, že je to něco, čemu nevěříte, nebo co nepotřebujete. 

Na druhou stranu většina úspěšných lidí využívá zákon přitažlivosti. Většina z nich tyto principy hojně využívá ve svém podnikání i osobním životě, čímž se právě odlišují od všech ostatních. 

Pro nás je to Vesmír. A my vás naučíme, jak si přitahovat do svého života přesně to, co chcete. Jak žít v hojnosti, jak pracovat na svém zdraví, jak pracovat s energií. Nejen s tou, co máme ale i s tou kterou mít můžeme. Zkrátka aby se vám v životě děly přesně ty věci, které chcete.

 

Naučte se využívat Zákon Přitažlivosti ve svůj prospěch! Naučte se přitahovat si konečně ty správné situace, ty správné lidi, ty správné momenty do vašeho života. 

Věříme, že nic se neděje náhodou, všechno okolo nás je odrazem naší mysli. Proto je dobré nastavit si ji a vysílat hojnost (ve všech oblastech), abychom ji poté taky mohli zpátky přijímat

CHCI WORKSHOP

Zjistíte, co máte dělat

Dáme vám know-how, které funguje nám. Jak "si přejeme" my, jak jsme vděční.

Další a další bonusy

To bychom nebyli my, abychom vám opět nedali něco navíc. Umožníme vám další know-how, přidáme workbook. A mnoho dalšího. 

Nejdřív dávejme, dávejme hodně, nezištně, a potom po zásluze dostaneme. 

Inspirace přímo ve vysílání

Dáme před vás několik hostů, kteří byli přesně tam, kde se teď nacházíte vy a dnes jsou úspěšnými majiteli svých obchodů, businessů a různých projektů.

CHCI WORKSHOP

00

DNÍ

00

HODIN

00

MINUT

00

VTEŘIN