4HODINOVÝ

ONLINE WORKSHOP - SÍLA ČASU

aneb jak jej efektivně využít, abychom pracovali méně a vydělávali více.

1.6. - 2.6.2023 vždy od 19.00

 

Co nás čeká?

Pro koho tento workshop je? Proč zrovna vám otevře oči? Dali jsme do něj veškeré knowhow a zkušenosti. Ukážeme vám, jak to všechno stíháme my a co nám funguje, abychom mohli budovat milionovou firmu. Součástí je workbook a další benefity. Buďte s námi.

CHCI MÍT KONEČNĚ VÍC ČASU!

Nemám čas na nic, natož na své podnikání.

Nejhorší je to neustálé přemítání o tom, jaké by to bylo, kdybych měla čas. Jaké by to bylo, kdybych mohla dělat vše, co chci a neomezovalo mě naprosto nic. Jak tedy zařídit, abych mohla být skvělou mámou, partnerkou i podnikatelkou? Jak mít ze všech rovin to nejlepší? Je třeba jednat. Naučíme vás, jak si uspořádat den, týden. Naučíme vás jak pracovat efektivně, jak využívat čas, který nám byl dán. Hlavně vás naučíme, jak vydělávat více peněz za stejný čas. To je oč tu vlastně běží.

Workshop je pro vás, pokud

hledáte způsoby, jak si kvalitně a hlavně efektivně uspořádat čas na vše, co chcete a k tomu (nebo kvůli tomu) vám mohlo růst vaše podnikání.

Workshop je pro vás, pokud

chcete mít více energie. Je nám naprosto jasné, že někdy ta energie prostě chybí. Chtěli bychom dělat to a to, ale nemáme tu šťávu. Ukážeme si jak na to.

Workshop je pro vás, pokud

chcete mít více znalostí a know-how o tom, jak budovat podnikání a žít přitom skvělý, naplněný život, který jste si vždy přáli. Protože, co jiného si všichni přejeme.

UDĚLEJTE ROZHODNUTÍ

 

Váš život společně s vaším podnikáním je možná jedno kliknutí od naprostého vystřelení do stratosféry. Je třeba ale jednat. Slibujeme, že vám předáme to nejlepší, co máme a umíme. To nejlepší, co jsme se za léta praxe naučili a hlavně to, co nám vydělává peníze. Jste připraveni? 

CHCI VÍCE ČASU A VÍCE PENĚZ!

00

DNŮ

00

HODIN

00

MINUT

00

VTEŘIN

CHCI WORKSHOP!