MATTRAININGS

MATTRAININGS

MATTRAININGS

MATTRAININGS

Něco málo o nás

Něco málo o nás

Něco málo o nás

Něco málo o nás

CEO OF MATTRAININGS

Jakub Hradiský

Můj příběh

Jsem narozen v 90. roce, takže kroutím již 4.dekádu na tomto světě. Dětství jsem prožil v Žatci, což je větší město v ústeckém kraji. Někdy tam zavítejte, mají skvělé pivo. 


Když se ohlédnu na svou podnikatelskou dráhu, asi vás nepřekvapí, že bych nic neměnil. Vše se děje z nějakého důvodu a tak jsem, možná jako většina moderních  podnikatelů, začal ve finančním sektoru. Od pojišťovnictví přes finanční poradenství do sektoru síťového marketingu. 


Vždy jsem si říkal "vydrž Kubajs" a ono se to povede. Povedlo. Vytrvalostí a konzistentní prací jsem se dostal na takovou pozici v průmyslu MLM, kterou má v Evropě možná jedno procento podnikatelů v tomto oboru. Samozřejmě společně s Janinou, protože bez ní by se to nepovedlo.


Co mi ale chybělo, bylo naplnění. Chtěl jsem naše zkušenosti a know-how předávat dál nejen v naší organizaci, ale i dalším, tzv. VEN. A vše do sebe zaklaplo, když jsme se dali dohromady s Janinou. Nejdřív vznikl #ladiestraining, kdy naše červenovláska začala předávat vše, co zná a umí těm, co chtějí. Začali jsme se soustředit na ženy, jakožto bytosti se skvělým potenciálem. A začali vznikat programy, které vidíte dnes. 


Není třeba se víc rozepisovat, důležité je, abyste uspěli v tom, co děláte. Proto tu jsem já i Janina.


Proto je tu MATTRAININGS.