MATTRAININGS

MATTRAININGS

MATTRAININGS

MATTRAININGS

Něco málo o nás

Něco málo o nás

Něco málo o nás

Něco málo o nás

Nepostradatelná součást MATTRAININGS

Kristýna Pilařová

Můj příběh

Popsala bych se asi jako malá velká akční střela, která vždycky měla zapotřebí všude být, vše organizovat a mít pod palcem. No a ve výsledku je to i důvod, proč jsem byla pasována na „pravou ruku“ nejen Janině a Kubovi, ale i vám všem, kteří potřebujete s čímkoli pomoci.


Na Janinu a Kubu jsem narazila úplně náhodou na výzvě „Jak na první milion“ v roce 2022 a trvalo mi zhruba 3.5 vteřiny, než jsem se pro jejich práci a energii nevratně nadchla.


Vždycky mě bavilo se rozvíjet a zlepšovat, ale nikdy bych nevěřila, co všechno se může odehrát za následující 2 roky. Za tu dobu jsem nevynechala jediný program a prošla tak obrovskou osobní transformací, našla jsem sama sebe, svoje nejsilnější stránky a hlavně jsem se je naučila funkčně využívat.


A přesně v tom okamžiku se mi v životě začaly objevovat příležitosti. Jednou z nich je právě ta, že jsem měla tu možnost stát se součastí MATTRAININGS a být tak o něco blíž každému z vás.


Upřímně, to co dělá Janina s Kubou mě naprosto pohltilo. Jsou to lidé, které velmi hluboce respektuji nejen za to, co dokázali, ale i za to, s jakou pokorou to vše přijímají a o to víc si vážím toho, že MŮŽU.