MATTRAININGS

MATTRAININGS

MATTRAININGS

MATTRAININGS

Něco málo o nás

Něco málo o nás

Něco málo o nás

Něco málo o nás

CEO OF MATTRAININGS

Janina Králová

Můj příběh

Jsem normální, obyčejná holka z malého města, z naprosto průměrné rodiny. V době, kdy jsem vyrůstala ještě nikdo v mé rodině nebyl milionářem. Upřímně pro mě v té době byli milionáři lidé, kteří vydělávali více než 50 000,- měsíčně. 


Mým celoživotním snem bylo stát se soudkyní. Představovala jsem si, jak budu všechny zloduchy posílat do vězení a ty hodné zase osvobodím… V rámci studia správního práva a veřejné správy jsem zjistila, že to takto nefunguje a dostala se do naprosto slepé uličky. Můj celoživotní sen se při výkonu praxí na soudě zbořil jako domeček z karet a já si říkala, jestli bych se přeji jen neměla “spokojit a jít dál” když už jsem došla tak daleko. V rámci mého studia jsem získala titul DiS. A dokončila vysokou školu. 


Zhruba ve 20 letech ke mě přišlo první podnikání. Toho jsem se velmi rychle chytila a do roka otevřela v centru Brna svůj první, kosmetický salon. Líčila jsem svatby, přehlídky, focení a neskutečně mě to bavilo, ALE… Pracovala jsem 6 dní v týdnu, 12-14 hodin denně. Můj osobní život neexistoval, chyběla jsem na veškerých rodinných oslavách a všechno mě přestalo bavit. Souhrou náhod jsem se v té době dostala k myšlence MLM, které jsem se okamžitě chytila. Byla jsem nadšená a věřila jsem, že tohle budu “dělat do konce života”. Moje rodina, která očekávala, že bude mít soudkyni na Nejvyšším správním soudě se myšlenka síťového marketingu zrovna nezamlouvala, ale já jsem si tím potřebovala projít. 


První rok a půl jsem nevydělala ani jedinou korunu. NIC. Nula. Tady jsem zjistila, že je potřeba se sebou nejspíše něco dělat. Že to možná není v těch “blbých lidech”, které si přitahuji, ale že by to, že nemám žádné výsledky MOŽNÁ mohlo být mnou

A tak jsem se začala vzdělávat doslova jako smyslů zbavená. Každá konference, která se okolo mě mihla, mi neunikla. Byla jsem všude. Na všech setkáních na všech videohovorech, četla jsem jednu knihu za druhou. Následně jsem absolvovala konferenci s milionáři v Bělehradu, kde mi všechno seplo. Seděla jsem v těch nejposlednějších řadách a představovala si sebe, jak jednou stojím na pódiu. Jak jednou mám co říct dalším lidem. Jak jednou budu vzorem. Když jsem z této konference odjela, do 6 týdnů jsem vydělala svých prvních 100 000,- Kč. Do poslední koruny jsem je vzala a zaplatila nejúspěšnějšímu člověku, který tam mluvil na pódiu. Do 2 let jsem se dostala na výdělky přesahující čtvrt milionu měsíčně a zbytek je už historií. 


Ve firmě, se kterou jsem v tu dobu spolupracovala jsem se stala nejúspěšnější ženou v ČR/SK (v té době mi bylo 23 let) a tento post jsem si udržela celé 4 roky, dokud jsem z firmy neodešla. Procestovala jsem během 5 let více než 60 míst, téměř všechny kontinenty světa, zažila úžasné věci. V průběhu následujících cca 3 let jsem vybudovala tým o velikosti 600+ lidí, měsíční obraty v řádech milionů


Po celkem 5 letech v této  firmě jsem z ní odešla, protože společnost neustála pandemii, která přišla. Odešla jsem do jiného MLM, kde jsem během 10 měsíců vybudovala tým o velikosti 4500+ lidí. Tentokrát jsem budovala v rámci celého světa. Vzala jsem veškeré dovednosti, které jsem se za předchozích 5 let naučila a dala je do praxe. Celé ty roky sebevzdělávání a stovky přečtených knih. Dostala jsem se na jednu z nejvyšších pozic a nejlépe vydělávající ženou v ČR/SK a ve střední a východní Evropě. 


Zde jsem poznala svého Kubu. Byli jsme oba na nejvyšších pozicích a začali businessově spolupracovat. Řekněme, že tato spolupráce se nám trochu vymyká z rukou a “spolupracujeme” doposud :D Dnes už i s naším společným synem Sebastienkem. 


Z této firmy a celkově z MLM jsme společně odešli v roce 2021. Byl to pro nás obrovský zlom, protože jsme celé roky vedli organizace a týmy a v podstatě jsme neznali nic jiného. Naše morální hodnoty nás ale nepustily dále. A tak vznikl MATTRAININGS. Naše firma, naše miminko. Založili jsme ji, protože jsme chtěli pomáhat lidem, jako jsme byli my. Obyčejným holkám a klukům, kteří CHTĚJÍ VÍC. 


V rámci svého vzdělání jsem si udělala několik kurzů na NLP. NLP je extrémně účinná metoda práce s podvědomou částí mozku. Její pomocí lze zpracovávat traumata, dětství, emoce, které nám již neslouží, ale také poruchy příjmu potravy, nebo negativní emoce a stavy ze zneužívání apod. V oblasti businessu ji využíváme primárně na odblokování emocí, kterými si lidé brání být úspěšní. 


V dnešní době dokončuji oficiální vzdělání v USA právě pro nejúčinnější NLP techniky, které zakončím zkouškou a titulem (za jménem) B.C.C. který je ve světě velmi prestižní. Do tohoto vzdělání spadá i manželské poradenství, práce konkrétně se ženami, vedení krizových rozhovorů, behavirorální psychologie v oblasti bloků a okamžitého odblokování a zpracování emočních zábran. Také sem spadá strategické vedení firem a leadershipu a krizový management firem a korporátů. Tohle vzdělání je vedeno předními psychology a kouči z těchto oblastí. V roce 2023 jsem dokončila své vzdělání MBA v oboru vzdělávání managementu ve firmách. 


Přečtu 40-50 knih ročně a osobnímu rozvoji se věnuji v podstatě neustále. Díky tomu naše firma MATTRAININGS za 2 roky svého působení proškolila více než 30 000 účastníků našich tréninků, konferencí a online programů a vytvořila milionové obraty. Naučila jsem se, jak během 1 hodiny vyřešit s lidmi jejich největší bolesti a traumata a jak je nasměrovat na cestu, kde budou mít výsledky. Nejsem motivační řečník ani coach, jsem transformační mentor. Výsledky jsou pro mě velmi důležité, na mém instagramu najdete ve zpětných vazbách přes 2 000 příběhů lidí, kteří v nás vložili důvěru


Ukazuji lidem a především ženám, že VŠE je možné, že mohou cokoli a děti nejsou překážkou, právě naopak. Snad vás můj příběh inspiroval a pamatujte. Už Albert Einstein řekl, že šílenství je, dělat stále dokola stejné věci. Pokud chcete něco změnit, musíte NĚCO DĚLAT JINAK. Je čas.